Często zadawane pytania na temat Cemcolori (FAQ)

Tak, ogrzewanie podłogowe to żaden problem! Do realizacji nowych podłóg opracowaliśmy osobny harmonogram ogrzewania, po aplikacji Cemcolori. Ten schemat jest udostępniany przez certyfikowanych wykonawców Cemcolori, którzy zapewniają, że podłoga Cemcolori jest wykonana bez żadnych problemów. Podłogi Cemcolori spełniają najnowocześniejsze wymogi bezpieczeństwa i komfortu.
Tak, to jak najbardziej możliwe! Na dodatek zapobiega to wielu niepotrzebnym pracom rozbiórkowym. Wykonawca najpierw wyrównuje i spłaszcza płytki, aby podłoże nie było widoczne poprzez Cemcolori. Następnie, na tak przygotowaną powierzchnię, można nałożyć Cemcolori. Nowy wygląd np. łazienki mimo braku prac rozbiórkowych! Zwykle nie zajmuje to dłużej niż tydzień.
Cemcolori można nakładać na prawie każdą stabilną powierzchnię. Konkretną sytuację najlepiej ocenić z wykonawcą Cemcolori.
Jest to możliwe w pewnych okolicznościach i przy odpowiednim przygotowaniu. Aby uzyskać więcej informacji, najlepiej skontaktować się z wykonawcą Cemcolori.
Tak, Cemcolori jest szczególnie odpowiedni do stosowania w wilgotnych pomieszczeniach. Cemcolori jest wodoodporny przy odpowiedniej grubości warstwy i dlatego jest wyjątkowym betonowym tynkiem. Inne wykończenia na rynku muszą być pokryte specjalnym lakierem, aby uzyskać całkowitą wodoodporność. W przypadku Cemcolori ostatnia warstwa lakieru służy jedynie do ochrony przed zabrudzeniem.
W wielu przypadkach prace za pomocą Cemcolori zajmują dwa do czterech dni. To oczywiście zależy od konkretnej sytuacji. Możesz szczegółowo omówić harmonogram z certyfikowanym wykonawcą.
Dzięki wykończeniu PU, Cemcolori nadaje się do normalnego użytkowania. Na bardzo wyjątkowe sytuacje opracowaliśmy PU Supercoat (salon fryzjerski, salon samochodowy, sklep rowerowy, blaty w branży gastronomicznej).
Tak, wierzchnia warstwa lakieru Cemcolori zatrzymuje brud i można go łatwo usunąć za pomocą środka czyszczącego Cemcolori. Oferujemy również odtłuszczacz Cemcolori do uporczywych plam. Ponadto Cemcolori jest jednolity (bez fug jak w przypadku płytek), co ułatwia konserwację.

chcę otrzymać ofertę teraz

Dlaczego Cemcolori
jest tak wyjątkowe?

Nasz produkt jest z natury
w 100% wodoodporny

Więc idealny do Twojej łazienki,
pod prysznic i toalety.
Teraz alternatywa dla płytek
w mokrych pomieszczeniach!