Inspiracja do salonu

Czy chciałbyś całkowicie odmienić swój salon, czy się przeprowadzasz i chcesz wszystko wykreować po swojemu? Oferujemy najpiękniejsze inspiracje do salonu, aby uzyskać pomysły na Twój nowy salon. Od nowego koloru na ścianie lub podłodze po nowy stół do jadalni: Cemcolori oferuje to wszystko, a ponadto jest bardzo łatwy do czyszczenia.

Cemcolori w salonie

Wystrój salonu może być dość trudny. Jest to jeden z najważniejszych pomieszczeń w domu, w którym spędzasz dużo czasu. Chcesz, aby zawsze dokładnie spełniało Twoje potrzeby. Dzięki Cemcolori na podłodze i / lub ścianach możliwości są nieograniczone i możesz bez problemu zgrać je ze swoim stylem. Betonowy look podłogi i / lub ścian nadaje salonowi unikalny wygląd, który można łączyć z wieloma różnymi stylami. Co powiesz na wiejski styl z dużą ilością drewna w połączeniu z betonowym wyglądem przemysłowym?
Zobacz poniższe zdjęcia, aby uzyskać więcej inspiracji do salonu, a wkrótce ugościsz przyjaciół w pięknym, nowym salonie. Czy chcesz zamówić broszurę lub otrzymać wycenę od razu? Nie wahaj się z nami skontaktować.

Zdobądź inspirację dla swojego salonu

Więcej inspiracji dla całego domu lub biura? Kliknij tutaj.

Tak, chcę otrzymać ofertę teraz

Kliknij tutaj

Dlaczego Cemcolori
jest tak wyjątkowe?

Nasz produkt jest z natury
w 100% wodoodporny

Więc idealny do Twojej łazienki,
pod prysznic i toalety.
Teraz alternatywa dla płytek
w mokrych pomieszczeniach!