Inspiracja do salonu

Czy chciałbyś całkowicie odmienić swój salon, czy się przeprowadzasz i chcesz wszystko wykreować po swojemu? Oferujemy najpiękniejsze inspiracje do salonu, aby uzyskać pomysły na Twój nowy salon. Od nowego koloru na ścianie lub podłodze po nowy stół do jadalni: Cemcolori oferuje to wszystko, a ponadto jest bardzo łatwy do czyszczenia.

Cemcolori w salonie

Wystrój salonu może być dość trudny. Jest to jeden z najważniejszych pomieszczeń w domu, w którym spędzasz dużo czasu. Chcesz, aby zawsze dokładnie spełniało Twoje potrzeby. Dzięki Cemcolori na podłodze i / lub ścianach możliwości są nieograniczone i możesz bez problemu zgrać je ze swoim stylem. Betonowy look podłogi i / lub ścian nadaje salonowi unikalny wygląd, który można łączyć z wieloma różnymi stylami. Co powiesz na wiejski styl z dużą ilością drewna w połączeniu z betonowym wyglądem przemysłowym?
Zobacz poniższe zdjęcia, aby uzyskać więcej inspiracji do salonu, a wkrótce ugościsz przyjaciół w pięknym, nowym salonie. Czy chcesz zamówić broszurę lub otrzymać wycenę od razu? Nie wahaj się z nami skontaktować.

Zdobądź inspirację dla swojego salonu

Więcej inspiracji dla całego domu lub biura? Kliknij tutaj.

chcę otrzymać ofertę teraz

Dlaczego Cemcolori
jest tak wyjątkowe?

Nasz produkt jest z natury
w 100% wodoodporny

Więc idealny do Twojej łazienki,
pod prysznic i toalety.
Teraz alternatywa dla płytek
w mokrych pomieszczeniach!