Inspiracje do showroomu

Czy Twój showroom wymaga remontu, czy może remont jest już planowany? Nadszedł czas, aby uzyskać inspirację do takiej przestrzeni. Jeśli sprzedajesz lub zamierzasz sprzedawać piękne produkty, ważne jest, aby showroom wyglądał reprezentacyjnie z piękną podłogą i czystymi ścianami, które są łatwe do czyszczenia. Nasi wykonawcy z przyjemnością pomogą Ci dokonać właściwego wyboru, dzięki czemu wkrótce będziesz chodził po pięknym, nowym showroomie.

Cemcolori w showroomie

Showroom powinien móc wiele znieść. Być może umieszczone w nim produkty zmieniają się co sezon lub codziennie przechodzą przez niego setki ludzi. Cemcolori Floor idealnie nadaje się wtedy na podłogę. Dzięki unikalnemu składowi jest trwały i łatwy w utrzymaniu. Wytrzymały wygląd betonu można połączyć z dowolnym stylem w showroomie.
Zobacz poniższe zdjęcia, aby uzyskać więcej inspiracji do showroomu i przyjmij wkrótce swoich klientów w reprezentacyjnym, nowym pomieszczeniu. Czy chcesz zamówić broszurę lub otrzymać wycenę od razu? Nie wahaj się z nami skontaktować.

Zdobądź inspirację dla swojego showroomu

Więcej inspiracji dla całego domu lub biura? Kliknij tutaj.

chcę otrzymać ofertę teraz

Dlaczego Cemcolori
jest tak wyjątkowe?

Nasz produkt jest z natury
w 100% wodoodporny

Więc idealny do Twojej łazienki,
pod prysznic i toalety.
Teraz alternatywa dla płytek
w mokrych pomieszczeniach!