Inspiracje do toalety

Planujesz odnowić toaletę? Na początek zaczynają się poszukiwania pomysłów na nową toaletę, ponieważ nawet w najmniejszym pomieszczeniu w domu możesz stworzyć stylową przestrzeń! Czy wybierzesz klasyczną toaletę z białą ścianą z płytek, wesołą toaletę z kolorowymi kafelkami, czy… czy poszukujesz czegoś innego i wybierasz Cemcolori? Betonowy wygląd podłogi i ścian nadaje toalecie stylowy, solidny wygląd, który można łączyć z wieloma różnymi stylami, a ponadto Cemcolori jest bardzo łatwy do czyszczenia.

Cemcolori w toalecie

Często spotykasz kafelki na wielu blogach prezentujących piękne toalety. Jednak Cemcolori oferuje coś zupełnie nowego! Nasz produkt ma trwały, nowoczesny betonowy look, który oferuje nieograniczone możliwości w projekcie Twojej toalety. Cemcolori nadaje się do każdego pomieszczenia, a ze względu na swoje właściwości wodoodporne i jednolitość powierzchni bez fug jest również idealny do mokrych pomieszczeń, takich jak toaleta, łazienka lub kuchnia.
Możesz wybierać spośród wielu kolorów, aby odnowić toaletę dokładnie według własnego gustu, a dzięki specjalnej warstwie lakieru, Cemcolori jest bardzo łatwy do czyszczenia.
Wielu już Cię wyprzedziło i teraz może cieszyć się piękną nową toaletą z Cemcolori. Zobacz poniższe zdjęcia, aby uzyskać więcej inspiracji do swojej toalety. Czy chcesz zamówić broszurę lub otrzymać wycenę od razu? Nie wahaj się z nami skontaktować.

Zdobądź inspirację do swojej toalety

Więcej inspiracji dla całego domu lub biura? Kliknij tutaj.

chcę otrzymać ofertę teraz

Dlaczego Cemcolori
jest tak wyjątkowe?

Nasz produkt jest z natury
w 100% wodoodporny

Więc idealny do Twojej łazienki,
pod prysznic i toalety.
Teraz alternatywa dla płytek
w mokrych pomieszczeniach!