Inspiracje do toalety

Planujesz odnowić toaletę? Na początek zaczynają się poszukiwania pomysłów na nową toaletę, ponieważ nawet w najmniejszym pomieszczeniu w domu możesz stworzyć stylową przestrzeń! Czy wybierzesz klasyczną toaletę z białą ścianą z płytek, wesołą toaletę z kolorowymi kafelkami, czy… czy poszukujesz czegoś innego i wybierasz Cemcolori? Betonowy wygląd podłogi i ścian nadaje toalecie stylowy, solidny wygląd, który można łączyć z wieloma różnymi stylami, a ponadto Cemcolori jest bardzo łatwy do czyszczenia.

Cemcolori w toalecie

Często spotykasz kafelki na wielu blogach prezentujących piękne toalety. Jednak Cemcolori oferuje coś zupełnie nowego! Nasz produkt ma trwały, nowoczesny betonowy look, który oferuje nieograniczone możliwości w projekcie Twojej toalety. Cemcolori nadaje się do każdego pomieszczenia, a ze względu na swoje właściwości wodoodporne i jednolitość powierzchni bez fug jest również idealny do mokrych pomieszczeń, takich jak toaleta, łazienka lub kuchnia.
Możesz wybierać spośród wielu kolorów, aby odnowić toaletę dokładnie według własnego gustu, a dzięki specjalnej warstwie lakieru, Cemcolori jest bardzo łatwy do czyszczenia.
Wielu już Cię wyprzedziło i teraz może cieszyć się piękną nową toaletą z Cemcolori. Zobacz poniższe zdjęcia, aby uzyskać więcej inspiracji do swojej toalety. Czy chcesz zamówić broszurę lub otrzymać wycenę od razu? Nie wahaj się z nami skontaktować.

Zdobądź inspirację do swojej toalety

Więcej inspiracji dla całego domu lub biura? Kliknij tutaj.

Tak, chcę otrzymać ofertę teraz

Kliknij tutaj

Dlaczego Cemcolori
jest tak wyjątkowe?

Nasz produkt jest z natury
w 100% wodoodporny

Więc idealny do Twojej łazienki,
pod prysznic i toalety.
Teraz alternatywa dla płytek
w mokrych pomieszczeniach!