Inspiracje kuchenne

Czy Twoja kuchnia wymaga wymiany lub remontu? Każdego roku pojawiają się nowe trendy kuchenne i mnóstwo inspiracji kuchennych online. Który styl najbardziej Ci odpowiada i jakie materiały najlepiej wybrać? Nasi wykonawcy chętnie pomogą Ci dokonać właściwego wyboru, aby wkrótce cieszyć się pięknie odnowioną i praktyczną kuchnią.

Cemcolori w kuchni

Tam, gdzie większość planuje w swojej kuchni kafelki, Cemcolori daje alternatywne rozwiązanie. Cemcolori jest jednolitym, wodoodpornym i łatwym w konserwacji betonowym wykończeniem ścian, podłóg, różnych mebli i blatów. Wodoodporny tynk betonowy jest idealny do pomieszczeń takich jak kuchnia, ale także łazienka i toaleta. Ponadto betonowy look wcale nie musi być nudny, wręcz przeciwnie! Możesz zamówić Cemcolori w nie mniej niż 23 standardowych kolorach, takich jak zielony (Verde Nerastro), niebieski (Blu Pastello) i pomarańczowy (Marrone Aranicio) oraz 9 nowych modnych kolorach.
Zapoznaj się z poniższymi zdjęciami, aby uzyskać więcej inspiracji kuchennych i ugotuj wkrótce przepyszny makaron w swojej nowej kuchni z Cemcolori. Czy chcesz zamówić broszurę lub otrzymać wycenę od razu? Nie wahaj się z nami skontaktować.

Zdobądź inspirację do swojej Kuchni

Więcej inspiracji dla całego domu lub biura? Kliknij tutaj.

chcę otrzymać ofertę teraz

Dlaczego Cemcolori jest tak wyjątkowe?

Nasz produkt jest z natury
w 100% wodoodporny

Więc idealny do Twojej łazienki,
pod prysznic i toalety.
Teraz alternatywa dla płytek
w mokrych pomieszczeniach!