Zastosowanie Cemcolori

Cemcolori ma wiele zastosowań i daje mnóstwo możliwości; od Cemcolori na podłogach w sklepach i biurach, po betonową łazienkę lub prysznic. Poniżej znajdziesz kilka przykładów.

Ściana Cemcolori

Cemcolori Wall to bardzo wysokiej jakości wodoodporny produkt na bazie cementu i żywicy. W przeciwieństwie do tradycyjnych tynków na bazie wapna lub gipsu, Cemcolori nie jest mieszany z wodą, ale ze specjalną żywicą, dzięki czemu produkt jest mocny, elastyczny, wodoodporny i łatwy do czyszczenia.

Dzięki unikalnej kompozycji i szerokim możliwościom Cemcolori jest idealnym produktem do każdego pomieszczenia w Twoim domu! Cemcolori można nakładać na praktycznie każde stabilne podłoże. Oznacza to, że produkty Cemcolori nadają się nie tylko do ścian, ale także do mebli, blatów i schodów. Co więcej, jego wyjątkowe właściwości sprawiają, że Cemcolori jest idealnym produktem do mokrych pomieszczeń w domu, takich jak piękny i łatwy w konserwacji betonowy prysznic lub łazienka.

ZOBACZ WSZYSTKIE KOLORY CEMCOLORI ►

Więcej inspiracji dla całego domu lub biura? Kliknij tutaj.

Podłóga Cemcolori

Cemcolori Floor to wykończenie opracowane specjalnie do podłóg. Ze względu na swój unikalny skład jest trwały, łatwy w utrzymaniu i ma solidny wygląd betonu. W przeciwieństwie do innych systemów na bazie cementu i betonu, Cemcolori nie dotyczą ani długi czas schnięcia, ani pęknięcia na powierzchni. System umożliwia również wykończenie o zaledwie 2-3 mm grubości, co zapewnia mu solidny wygląd betonu na każdym płaskim i stabilnym podłożu.

Dzięki tej unikalnej kompozycji i szerokim możliwościom Cemcolori jest idealnym produktem do sklepów, biur i domów, w których poszukiwany jest solidny i industrialny wygląd, ale bez wad wylanego betonu! Możliwości są ogromne: od betonowej łazienki po betonową podłogę, zarówno w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej.

ZOBACZ WSZYSTKIE KOLORY CEMCOLORI ►

Więcej inspiracji dla całego domu lub biura? Kliknij tutaj.

Meble Cemcolori

Cemcolori nadaje się nie tylko do ścian i podłóg, ale także do uzyskania pięknego, betonowego looku stołom, blatom, schodom i innym meblom. To wysokiej jakości, wodoodporny produkt na bazie cementu i żywicy, dzięki czemu jest mocny, elastyczny, wodoodporny i łatwy do czyszczenia.

Dzięki unikalnej kompozycji i szerokim możliwościom Cemcolori jest idealnym produktem do każdego pomieszczenia w domu! Cemcolori można nakładać na praktycznie każde stabilne podłoże. Oznacza to, że doskonale nadaje się również do blatów, stołów, schodów, mebli łazienkowych i innych.

ZOBACZ TUTAJ WSZYSTKIE KOLORY CEMCOLORI ►

Więcej inspiracji dla całego domu lub biura? Kliknij tutaj.

Kolekcja Sztuki Cemcolori

Jak sama nazwa wskazuje: Cemcolori Art Collection nakłada się w sposób kreatywny i artystyczny. Dzięki specjalnym technikom obróbki, Cemcolori Art jest nakładany w unikalny sposób, co sprawia, że możliwości są ogromne. Cemcolori Art jest realizowany w kilku warstwach, a w nich stosowane są reliefy i rysunki, tworząc wyjątkowo unikalny projekt. W ten sposób można zastosować różne struktury. Możliwości są bardzo różnorodne, na przykład: skóra, drewno, kamień, skamielina, kamień naturalny, rdza i konstrukcje metalowe.

Krótko mówiąc, Cemcolori Art Collection to wyjątkowe projekty o nieograniczonych możliwościach. Dzięki efektom od nowoczesnego do klasycznego możliwe jest wykonanie odpowiedniego wykończenia dla każdego projektu.

CZYTAJ I ZOBACZ WIĘCEJ O KOLEKCJI SZTUKI CEMCOLORI  ►

Więcej inspiracji dla całego domu lub biura? Kliknij tutaj.

chcę otrzymać ofertę teraz

Dlaczego Cemcolori jest tak wyjątkowe?

Nasz produkt jest z natury
w 100% wodoodporny
Więc idealny do Twojej łazienki, pod prysznic i toalety.
Teraz alternatywa dla płytek w mokrych pomieszczeniach!